Albion Cars s.r.o.

Objednat testovací jízdu

Albion cars s.r.o. je nově založená společnost, autorizovaný dealer značek Jaguar a Land Rover. Je to zcela nezávislá firma na bývalém dealerství Jaguar a Land Rover, které v minulosti působilo v Průhonicích. Společníky firmy jsou Karel Stolejda, Martin Veselý, Ivo Nekuda a Vít Nekuda, vždy s 25% podílem. Všichni již mají mnohaleté zkušenosti s dealerstvími automobilů značky Volvo.

Albion cars však bude vedením i majetkově zcela nezávislá na sestřinné společnosti Auto Průhonice, a.s., která provozuje tři autosalony Volvo v Praze. Věříme, že tím správným řešením pro autosalon prémiové značky je tzv. single brand dealerství tak, aby se celý tým mohl dlouhodobě soustředit pouze na jednu značku. Máme silné finanční zázemí, což pokládáme za velmi důležité.

Jednatelem a zároveň výkonným ředitelem Albion cars je Jan Fechtner, který pro Jaguar Land Rover pracoval 14 let. Značka Jaguar je v rodině Jana Fechtnera tradicí, jeho otec zakládal první zastoupení Jaguar v České republice. Zkušenosti se značkami Jaguar a Land Rover má v Albion cars 12 zaměstnanců jak z prodeje, tak ze servisu.

Naše dlouhodobá vize je soustředit se na nadstandardní služby a individuální péči odpovídající prémiovým značkám Jaguar a Land Rover. Naplňování této vize budeme každodenně vyžadovat po našich zaměstnancích.

Pokládáme si za čest a poctu obě tyto značky s nádhernou historií a velkou budoucností zastupovat.

Dáte nám svoji důvěru a zkusíte naše služby?

Jan Fechtner, Karel Stolejda, Martin Veselý, Ivo Nekuda, Vít Nekuda

Albion Cars s.r.o.

KONTAKT

Albion Cars s.r.o.

info@albioncars.cz
+420 730811888
V Oblouku 727,
CZ 252 43 Průhonice

Otevírací doba

Prodej nových vozů
Po - Pá 8.00h – 19.00 h, So 10.00h - 15.00 h

Prodej ojetých vozů
Po - Pá 8.30 h – 17.00 h

Dílna
Po – Pá 8.00 h – 18.00 h

Náhradní díly
Po – Pá 8.00 h – 18.00 h
scroll up